Par Mums

Mēs esam līzinga kompānija, kuras konsultanti Latvijā ir darbojušies jau vairāk kā 5 gadus. Šajā laikā mēs esam ieguvuši plašu pieredzi un uzticību klientu vidū, piedāvājot tiem izdevīgākos risinājumus automobiļu iegādei un citiem finanšu jautājumiem.


Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt, lai mūsu klienti būtu pilnībā apmierināti ar mūsu pakalpojumiem. Mēs uzskatām, ka lieliska klientu apkalpošana ir atslēga veiksmīgai sadarbībai, tāpēc mēs rūpīgi uzklausām klientu vēlmes un vajadzības, lai sniegtu tiem visaptverošu atbalstu un palīdzību.


Ar mūsu ilggadējo pieredzi, apņemšanos klientu apmierinātībai un mērķi piedāvāt izdevīgus risinājumus, mēs esam Jūsu uzticamais partneris, kad runa ir par līzinga jautājumiem Latvijā.


Mēs piedāvājam - autolīzingu bez pirmās iemaksas. Tas ir pieejams ne tikai vietējiem klientiem, bet arī ārzemēs strādājošajiem. Mūsu mērķis ir nodrošināt maksimālu komfortu un pieejamību visiem, kuri vēlas iegādāties automobili, neatkarīgi no finansiālās situācijas vai atrašanās vietas.


Piedāvājuma priekšrocības:

  • Bezmaksas izskatīšana: Pieteikuma izskatīšana ir pilnīgi bezmaksas, tādējādi sniedzot klientiem iespēju saņemt visaptverošu informāciju par līzinga iespējām bez saistībām.
  • Ekspertu konsultācijas: Mūsu pieredzējušie līzinga eksperti palīdzēs Jums atrast visizdevīgāko un piemērotāko līzingu, ņemot vērā Jūsu individuālās vajadzības un finansiālās iespējas.
  • Sadarbība ar vadošajām līzinga kompānijām Latvijā: Mēs sadarbojamies ar vadošajām līzinga kompānijām, lai nodrošinātu mūsu klientiem vislabākos piedāvājumus un labāko servisu.
  • Vecā automašīna kā pirmā iemaksa: Ja Jums ir esošs automobilis, tas var kalpot kā pirmā iemaksa, padarot autolīzingu vēl pieejamāku un elastīgāku.

Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt Jūsu komfortu un pilnīgu apmierinātību, tāpēc mēs cenšamies radīt tikai labākos piedāvājumus, kas atbilst Jūsu vajadzībām un prasībām. Neatkarīgi no tā, kāda ir Jūsu situācija, mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums iegādāties automobili, bez liekiem sarežģījumiem un galvassāpēm.

Piesakies Auto Aizdevumam jau Tagad!

Aizpildīt Pieteikumu